Timo-Keraamika
 
Firmast


OÜ Timo-Keraamika

Kivi 12, Võru
65605

Tel: 782 1035 ja 782 3436
Faks: 782 1963
E-mail: timo@timokeraamika.ee
GSM: +372 511 036

Avatud E...R 8.oo - 16.3o

 

Juhataja
Tiit Raag
tiit@timokeraamika.ee
tel: 782 3436
GSM: 51 11036
Skype: Timokeraamika

Pearaamatupidaja
Anu Liin
anu@timokeraamika.ee
tel: 782 3436

Müügijuht
Mehis Tolsting
mehis@timokeraamika.ee
tel: 782 1035
GSM: 55 671227

Tootmisjuht
Vaba töökoht
@timokeraamika.ee
tel: 782 3436
GSM:

Vabad töökohad
Tootmisala meister
kujundaja


webmaster

 

 

 

OÜ Timo-Keraamika on 1993.a asutatud kohalikul kapitalil põhinev firma.

Juba üle 20 aasta valmistame Võru tehases kõrgekvaliteedilisest valgest savist keraamikat. Timo-Keraamika on olnud kohalikul turul trendiloojaks ja püüame jätkuvalt säilitada oma uuenduslikku meelt. Kui algusaastatel olid meie põhitoodanguks aiakujud, siis praeguseks on rõhuasetused muutunud.

Suure osa Timo-Keraamika toodangust moodustab omadisainitud suveniiride valik: toobid, tassid, magnetid, taldrikud jne, nii Eestimaa paikkondade tarbeks kui ka Soome, Rootsi ja Läti turule ning Tallinki laevadele. Teeme tihedat koostööd Eesti ja Soome kunstnikega, nemad kujundavad meie toodetele siirdepilte.

Tarbekeraamikat valmistame kööki, tuppa, sauna ja ka õue. Materjalide kõrge kvaliteedi tagavad tootjad ja lisaks on materjale testitud Tervisekaitseinspektsiooni Keemia Kesklaboris ISO 7086-1 meetodil. Saunatoodete alla liigitame erineva disainiga saunatermomeetrid, leilitarbed, nagid ja seebialused, neid saab osta nii Eesti kui ka Soome ketikauplustest.

Veel on tootevalikus mitmeid omadisainitud kellasid, termomeetreid tuppa ja õue ( kasutame kvaliteetseid Saksa kellamehanisme ja termomeetreid), küünlaaluseid, maitseainepurke, veinipakihoidjaid, sääsetõrjeainete aluseid jne.

Alustasime ka tuhaurnide tootmist, selleks taotlesime Soomest sertifikaadi. Seega vastavad Timo-Keraamikas valmistatud tuhaurnid Euroopas kehtestatud nõuetele.

Soome hulgifirmadele valmistame nende ideede põhjal Timo-Keraamikas disainitud tooteid.

Mitmed ettevõtted on leidnud Timo-Keraamika tootevalikust omale sobiliku firmakingi, millele oleme graveerinud ettevõtte logo või siirdepilditehnikas teksti.

Arendamisel on suvekodudesse mõeldud toidunõude sari „Tahmatume“. Praeguseks on sellest sarjast tootmises tass, kruus, kolmes mõõdus kausid, sealhulgas toiduvalmistuse-serveerimiskauss ja taldrik.

Oleme avatud koostööks ja ühiselt klientidega valmis leidma uutele ideedele tootmistehnilisi lahendusi.


Timo-Keraamika

 

Mõned pildid

Tootmishoone

Savi valamine

Kujude viimistlemine

Kujude põletamise ahjud

Värvimine

Tarbekeraamika glasuuritakse

Suveniiridele lisatakse pildid

Kaup markeeritakse ja pakitakse

Renoveerisime fassaadi

Teeviit